SLAVLJE MILENKOVIĆA I TERZIĆA U 91. MINUTU! Gonzalez srušio Sasuolo iz penala (VIDEO/FOTO)
Penal iz kojeg je pogodio Nikolas Gonzalez, Foto: EPA/Claudio Giovannini

SERIJA A, 17. KOLO

Nikola odigrao celu utakmicu, Aleksa ušao u 76. minutu, dok je Luka Jović bio van protokola zbog povrede

U prvoj utakmici 17. kola Serije A fudbaleri Fiorentine bez povređenog Luke Jovića pobedili su Sasuolo sa 2:1 na domaćem terenu.

Prednost je u 48. minutu "ljubičastima" doneo Rikardo Saponara, a devet minuta kasnije izjednačio je Domeniko Berardi iz penala.

Domeniko Berardi
Domeniko Berardifoto: EPA/Claudio Giovannini

Pobedu "violi" doneo je Nikolas Gonzalez iz novog jedanaesterca na stadionu "Artemio Franki" u prvom minutu nadoknade vremena.

Nikola Milenković odigrao je celu utakmicu, dok je Aleksa Terzić ušao u 76. minutu.