JUNAJTED "POJEO TREŠNJICE"! Lagana pobeda "crvenih đavola" na Old Trafordu protiv Bornmuta (FOTO)
Slavlje Kazemira posle gola, Foto: EPA/Adam Vaughan

RUTINSKA TRI BODA

Strelci u trijumfu tima Erika ten Haga bili Kazemiro, Luk Šo i Markus Rašford

Rutina! Najbolja moguća reč koja može da opiše dešavanja sa utakmice Mančester junajteda i Bornmuta u 19. kolu Premijer lige.

Crveni-đavoli odigrali su meč bez greške i savladali "trešnjice" 3:0 na Old Trafordu, a videli smo i tri različita strelca u timu Erika ten Haga.

Erik ten Hag
Erik ten Hagfoto: EPA/ADAM VAUGHAN

Prvo je pogodio Kazemiro u 23. minutu na asistenciju Kristijana Eriksena, a u nadoknadi prvog poluvremena povredio se Doni van de Bek.

Holanđanina je zamenio Alehandro Garnačo, a mladi Argentinac već u 49. minutu bio je asistent kod gola Luka Šo.

Radost strelca i asistenta - Luk Šo i Alehandro Garnačo u zagrljaju
Radost strelca i asistenta - Luk Šo i Alehandro Garnačo u zagrljajufoto: EPA/ADAM VAUGHAN

Konačan rezultat na asistenciju Bruna Fernandeša postavio je Markus Rašford u 86. minutu

Prvi susret od povratka sa Mundijala i osvojenog Svetskog prvenstva u Kataru odigrao je i Lisandro Martinez koji je u 88. minutu zamenio Viktora Lindelofa.