Aston Vila - Totenhem, Foto: EPA-EFE/Neil Hall

opa!

Aston Vila režirala iznenađenje za Novu godinu

Objavljeno: 17:28h

Fudbaleri Aston Vile su rezultatom 2:0 šokirali Totenhem usred Londona, u okviru 18. kola Premijer lige.

Totenhem je bio mnogo bolji u prvih 45 minuta, ali nije uspeo da materijalizuje bolju igru. Kako to obično biva, za neiskorišćene šanse, sledi kazna.

Tako je Emilijano Buendija posle solidne akcije iz kaznenog prostora matirao Iga Lorisa, postigavši vodeći pogodak za goste u 50. minutu meča, a Oli Votkins bio asistent.

Nastavila je ekipa Aston Vile da igra kako njoj odgovora i 23 minuta kasnije po drugi put bacila Totenhem na kolena.

Tada je strelac bio Daglas Luis koga je sa 20-ak metara uposlio Mekgin, a on samo prebacio golmana Totenhema iz neposredne blizine za velikih 2:0 u korist momaka u bordo-plavim dresovima.