TEN HAG OSTAVIO RAŠFORDA NA KLUPI, A ENGLEZ MU DONEO SPAS: Nova pobeda Junajteda
Fudbaleri Junajteda, Foto: EPA/Peter Powell

premijer liga!

Rašford ključni čovek

Objavljeno: 15:39h

Fudbaleri Mančester junajteda su slavili kao gosti protiv Vulverhemptona sa 1:0 (0:0).

Moglo je i ubedljivije, ali ipak "crveni" đavoli upisuju novu pobedu.

Bila je to deseta pobeda Junajteda od starta sezone, ujedno i deseti poraz izabranika Đulena Lopetegija koji ostaju pri dnu tabele.

Ten Hag je ostavio Markusa Rašforda na klupi, ali je bio prinuđen da ga ubaci u igru u 46. minutu i to mu se isplatilo.

Junajted je bio dosta opasniji drugom poluvremenu i konačno stigao do gola u 76. minutu.

Bruno Fernandeš je uposlio Rašforda koji se sjajno snašao u kaznenom prostoru i pogodio na efektan način.

Rašfordu je u 84. minutu poništen drugi gol jer ga je odbijana lopta pogodila u ruku i završila u mreži, pa je VAR presudio da gol ne važi.

Raul Himenez je u četvrtom minutu nadoknade imao veliku šansu da izjednači, ali je De Hea sačuvao pobedu "crvenim đavolima".