JUNAJTED POKAZAO MOĆ BEZ RONALDA: Crveni đavoli sa tri komada SRUŠILI Notingem Forest!
Mančester junajted - Notingem Forest, Foto: EPA-EFE/Peter Powell

17. KOLO PREMIJER LIGE

Ishod meča se naslutio već posle nešto više od 20 minuta igre

Objavljeno: 23:05h

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na "Old Trafordu" ekipu Notingem Foresta rezultatom 3:0, u okviru 17. kola Premijer lige.

Strelci su bili Markus Rašford i Entoni Marsijal, da bi konačan rezultat postavio Fred u 87. minutu.

Rašford je najpre u 19. minutu savladao Vejna Henesija posle kornera Kristijana Eriksena, a onda i sam asistirao Entoniju Marsijalu u 22. minutu. Treći gol je delo Freda kome je asistirao Kazemiro.

FK Mančester junajted, FK Notingem Forest, Premijer liga

Tim Erika ten Haga je ostao peti na tabeli sa 29 bodova, 11 manje od lidera Arsenala, dok je Notingem Forest pretposlednji sa 13 poena, koliko ima i Vulverhempton.

Junajted već u subotu gostuje upravo Vulvsima, dok će Notingem Forest prvog dana nove godine dočekati Čelsi.