Dva kontakta, dva gola! Gonzalo Iguain se već sada isplatio Juventusu! Dama gazi ka Skudetu! (VIDEO)

Majstor nad majstorima!

Kakav genije fudbalske završnice... Kada je on u gol šansi, golmani mogu slobodno da se sklone sa gol linije...

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras u gostima Kaljari sa 2:0 u utakmici 24. kola Serije A.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Oba gola za "staru damu" postigao je Gonsalo Iguain. Prvi u 37. minutu na asistenciju Klaudija Markizija, a drugi 47. minutu kada je asistent bio Paulo Dibala.

Juventus je prvi na tabeli sa 60 bodova, odnosno ima sedam bodova više od drugoplasirane Rome. Kaljari je upisao 13. poraz od početka sezone i nalazi se na 15. poziciji sa 27 bodova.

Šampion Italije u narednom kolu dočekuje Palermo, a Kaljari ide u goste Sampdoriji.

Sasuolo - Kjevo 1:3 (1:1) /Matri 24 - Ingleze 39, 57, 67/

Torino - Peskara 5:3 (3:0) /Falke 2, Ajeti 9, Beloti 15, 61, Ljajić 53 - Ajeti 73ag, Benali 75, 83/

Sampdorija - Bolonja 3:1 (0:1) /Murijel 82 penal, Šik 83, Mbaje 88 autogol - Džemaili 18/

Kaljari - Juventus 0:2 (0:1) /Iguain 37, 47/

Ponedeljak: 20.45: Lacio - Milan

BONUS VIDEO: Roberto Karlos 2.0! Na ovakav gol smo čekali 20 godina!