KONAČNO OPET NA TERENU: Subotić debitovao za Keln! (VIDEO)

Biće bolje!

Doduše, nije uspeo da pomogne svom novom timu da izbegne poraz
Objavljeno: 20:03h

Poslednja utakmica 20. kola nemačke Bundeslige odigrana je u Frajburgu gde je istorimeni sastav ugostio ekipi Kelna i naneo joj prvi poraz u šampionatu posle dva i po meseca.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Frajburg je slavio rezultatom 2:1 (1:1) i tako nastavio proboj ka gornjem delu tabele, dok su "Jarčevi" vezali drugi poraz u svim takmičenjima, a prvi u Budesligi posle više od dva meseca.

Domaći su poveli golom Vinćenca Grifoa u 32. minutu igre. Lopta se nakon prodora i udarca italijanskog internacionalca odbila od igrača Kelna i preskočila golmana Keslera, a zatim se od prečke odbila u gol.

Samo sedam minuta kasnije "Jarčevi" stižu do izjednačenja preko Entonija Modestea koji je ispratio akciju svog tima i odbijenu loptu smestio u nebranjenu