Liga šampiona je za Viljareal samo pusti san, Sevilja diše za vratom Realu i Barsi! (VIDEO)

primera, 22. kolo

"Žuta podmornica" trenutno zauzima šesto mesto sa 36 bodova, dok je Malaga 14. sa 23

Odigrano je gotovo celo 22. kolo španske Primere...

Fudbaleri Viljareala i Malage igrali su nerešeno 1:1 u prvoj nedeljnoj utakmici 22. kola španske Primere.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Malaga je povela preko Čarlsa u 14. minutu, da bi Viljareal pogotkom Bruna iz jedanaesterca u 62. izbegao poraz.

Viljareal je utakmicu završio s desetoricom igrača na terenu, pošto je Roberto Sorijano u 71. minutu dobio direktan crveni karton.

Malaga nije uspela da iskoristi brojčanu prednost i ostvari prvu pobedu još od 26. novembra prošle godine.

Viljarealu je ovo četvrti remu u poslednjih šest kola, pa je od borbe za Ligu šampiona stigao u situaciju da se bori za mesto u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

Fudbaleri Sevilje pobedili su u gostima ekipu Las Palmasa sa 1:0 u utakmici 22. kola španske Primere.

Jedini gol na meču, vredan tri boda, postigao je Hoakin Korea u 80. minutu. Sevilja je posle 14. pobede od početka šampionata treća na tabeli sa 46 bodova. Las Palmas je na 11. poziciji sa 28 bodova.

Fudbaleri Sportinga su ranije danas pobedili u gostima pobedili Leganes sa 2:0. Golove za pobedničku ekipu postigli su Roberto Kanelja u 66. minutu i Horhe Franko Alvis u 83. minutu.

Leganes je na 17. mestu na tabeli sa 18 bodova, dok Sporting ima dva boda manje i nalazi se u zoni ispadanja, na 18. poziciji.

PRIMERA, 22. KOLO

Petak: Espanjol - Sosijedad 1:2 (1:1) /Perez 35 - Vela 26, Iljaramendi 61/

Subota: Betis - Valensija 0:0

Alaves - Barselona 0:6 (0:2) /Suarez 37, Nejmar 40, Mesi 60, Aleksis 63ag, Rakitić 65, Suarez 67/

Bilbao - La Korunja 2:1 (0:1) /Muniajin 71, Aduric 90 - Čolak 43/

Osasuna - Real Madrid 1:3 (1:1) /Leon 33 - Ronaldo 24, Isko 62, Vaskez 90+3/

Nedelja: Viljareal - Malaga 1:1 (0:1) /Bruno 62. penal - Čarls 14/

Leganes - Sporting Hihon 0:2 (0:0)