MESIJEVO NEZABORAVNO VEČE: Tango slavlja može da počne, Argentina raznela Hrvatsku na komade! (VIDEO/FOTO)
Detalj sa utakmice Argentina - Hrvatska, Foto: EPA/Tolga Bozoglu

Objavljeno: 00:32h
Završeno
07:51h

Dobro došli u Espresov blog uživo posvećen Svetskom prvenstvu u Kataru.

Stigli smo do polufinala i završnih borbi za titulu prvaka sveta a izvesno će biti ispisana istorija.

Francuska ima priliku da odbrani titulu što je poslednji put učinio Brazil još 1962, Leo Mesi sa Argentinom može u poslednjem pokušaju da osvoji jedini (i najveći?) trofej koji mu nedostaje, Hrvatska svoju prvu krunu, a Maroko prvu za Afriku.

Prvo da se pozabavimo prvim polufinalom. Večeras od 20 časova igraju Argentina i Hrvatska.

00:25h

Nakon zavšenog meča Argentina - Hrvatska svoj komentar dao je i Novak Đoković, a šta je rekao akterima ovog duela možete pogledati OVDE.

22:01h

90+5' KRAJ UTAKMICE!!!!!! Argentina je prvi finalista Svetskog prvenstva u Kataru pošto je savladala Hrvatsku 3:0.

21:50h

90' Drugo poluvreme produženo je pet minuta.

21:42h

83' Odlična prilika za Argentinu koju ne koristi Mekalister.

21:40h

80' Iz igre je izašao Luka Modrić koga je zamenio Lovro Majer.

21:33h

74' Izlazi iz igre dvostruki strelac Alvarez, a prve minute na Svetskom prvenstvu u Kataru upisuje Paulo Dibala.

21:30h

70' GOOOOOOOLLLLLLL!!!! Argentina vodi 3:0 posle magije Lionela Mesija koji je sjajno asistirao za Alvareza, a on rutinski matirao golmana Livakovića.

Fudbalska reprezentacija Argentine, Fudbalska reprezentacija Hrvatske
Izmena: 22:08h
21:22h

62' Velika gužva pred golom Argentine u kojoj se nisu baš najbolje snašli igrači Hrvatske.

21:17h

56' Sjajnu šansu propustio je Lionel Mesi, ovoga puta Livaković je izašao kao pobednik.

Lionel Mesi, Dominik Livaković
21:16h

50' Nema više šta da čeka trener Hrvatske. Sve karte baca na napad, nakon što je na startu drugog dela izvršio dve izmene, sada je na teren poslao i Bruna Petkovića koji je zamenio Marcela Brozovića.

21:07h

46' Počelo je drugo poluvreme.

20:53h

45+4' KRAJ PRVOG POLUVREMENA!!!! Argentina golovima Mesija i Alvareza vodi 2:0.

20:45h

45' Prvo poluvreme produženo je četiri minuta.

20:42h

42' Nova šansa za Argentinu, Mekalister je ovoga puta pokušao, ali je sjajan bio Livaković.

20:40h

38' GOOOOOOOOOLLLLLLL!!!! Argentina je vrlo brzo uspela da duplira prednost. Bila je to sjajna kontra koju je Alvarez uspeo uz dosta sreće da završi pogotkom.