IMAĆE O ČEMU DA PRIČA POTOMCIMA! Dao gol svetskom prvaku pa zaplakao od sreće! (VIDEO)
Detalj sa utakmice Francuska - Australija, Foto: AA/ABACA / Abaca Press / Profimedia

EMOCIJE!

Australija je u 9. minutu povela protiv Francuske golom Krejga Gudvina

Objavljeno: 01:03h

Bajkovito je počeo Mundijal za Australiju i za ofanzivca selekcije sa najjužnijeg kontinenta Krejga Gudvina, strelca prvog gola za "kengure" u Kataru - i to protiv aktuelnih svetskih prvaka Francuza.

Već u 9. minutu meča iznenađujući razvoj situacije u duelu ova dva tima, "Trikolori" su kapitulirali posle sjajnog udara Australijanaca koji je vrhunski ispratio Gudvin i klizećim startom smesti loptu u mrežu Lorisa.

Definitivno ni sma nije očekivao ovakav star, niej emotivno bio spreman da ga podnese, gotovo da je briznuo u plač kada je postao svestan da je u prvoj utakmici na Svetskom prvenstvu postigao gol protiv zvanično najbolje svetske reprezentacije.

Na njegovu žalost Francuska je brzo stigla do preokreta i posle prvog poluvremena imala prednost od 2:1.