DŽABE DVE ASISTENCIJE TADIĆA! Bivši napadač Zvezde slomio Ajaks, od 3:1 do 3:3 (VIDEO)
Dušan Tadić, Foto: ANP / ddp USA / Profimedia

EREDIVZIJA, 14. KOLO

Kapiten reprezentacije Srbije i "kopljanika" imao savršeno prvo poluvreme, ali se sa saigračima vraća u Amsterdam samo sa bodom

Objavljeno: 22:25h

Dušan Tadić i Ajaks odigrali su savršeno prvo poluvreme protiv Emena u istoimenom gradu u 14. kolu Eredivizije.

Kapiten reprezentacije Srbije i "kopljanika" imao je dve asistencije, a saigrači i on vodili su 3:1, ali se u Amsterdam vraćaju sa bodom i rezultatom 3:3.

Slom šampiona krenuo je u 58. minutu kada je pogodio nekadašnji napadač Crvene zvezde Rišairo Živković, a u 84. minutu Bučuari je izjednačio.