INCIDENT KOJI JE SKUPO KOŠTAO SPARTAK: Samo što su dobili Partizan, Superliga ih OŠTRO kaznila!
Fudbaleri Spartaka, Foto: Starsport©

na uslovnoj

Sve je podstakao nedosuđeni penal u prvom poluvremenu za Spartak

Vladimir Torbica, sportski direktor Spartaka iz Subotice, sledećih 12 meseci će biti pod uslovnom kaznom.

Torbica je u tunelu Gradskog stadiona verbalno napao glavnog sudiju Marka Srećkovića na čiji je račun sasuo niz uvreda.

Sve je podstakao nedosuđeni penal u prvom poluvremenu za Spartak u meču sa lučanskom Mladosti koji je završen bez pobednika (1:1).

FK Spartak Subotica

Incident je kratko trajao, Torbicu su ubrzo smirili, izdali su i saopštenje posle meča, ali ga to nije spasilo od jednogodišnje kazne.

Ista je izrečena samo dan nakon velike pobede nad Partizanom (1:0) u kojoj je odlučujući pogodak postigao Luka Bijelović u 86. minutu.