SRBI U ITALIJI POTVRDILI DOBRU FORMU! Sergej nosio kapitensku traku, Kostić odigrao ceo meč za Juventus! (FOTO)
Sergej Milinković Savić na utakmici protiv Monce, Foto: LaPresse / ddp USA / Profimedia

SERIJA A, 14. KOLO

Lacio je minimalnim rezultatom savladao Moncu

Fudbaleri Juventusa pobedili su u gostima Veronu sa 1:0, u meču 14. kola italijanske Serije A.

Strelac pobedonosnog gola bio je Mojze Ken u 60. minutu. Srpski reprezentativac Filip Kostić na terenu je proveo svih 90 minuta.

Lacio je minimalnim rezultatom 1:0 savladao Moncu.

Ceo meč za nebesko-plave je sa kapitenskom trakom na ruci odigrao Sergej Milinković-Savić, a jedini gol na meču postigao je Luka Romero u 69. minutu.