MAJSTORIJA SRBINA U DERBIJU SEVILJE! Gudelj mogao da bude i JUNAK PREOKRETA (VIDEO/FOTO)
Slavlje Nemanje Gudelja sa saigračima, Foto: CRISTINA QUICLER / AFP / Profimedia

VATRENO!

Pored gola i velike šanse Srbina videli smo i tri crvena kartona na stadionu "Benito Viljamarin"

Objavljeno: 11:11h

Nemanja Gudelj prva zvezda derbija grada između Betisa i Sevilje!

Utakmica gradskog derbija završena je remijem 1:1, a reprezentativac Srbije doneo je bod, a mogao je i pobedu gostima u 13. kolu Primere.

Krenimo redom od dešavanja na stadionu "Benito Viljamarin" pošto je domaćin poveo u 43. minutu autogolom Hesusa Navasa, kapitena i legende Sevilje.

Prvi crveni karton videli smo u 38. minutu kada je ranije pod tuš morao desni bek gostiju Gonzalo Montijel.

Prvi pocrveneo - Gonzalo Montijel
Prvi pocrveneo - Gonzalo Montijelfoto: EPA/Jose Manuel Vidal

U nadoknadi prvog poluvremena pridružio mu se vezista domaćina Nabil Fekir, a već u 49. minutu zajedno sa njim u svlačionici bio je napadač Borha Iglesijas.

Nemanja Gudelj maestralnim golom u 81. minutu uneo je novu energiju svojim saigračima, a u 90. minutu zamalo je ostao bez uloge junaka.