OD ZVEZDINOG PROMAŠAJA DO FUDBALA ŽIVOTA! Dva gola za pobedu na gostovanju (FOTO)
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport©

PRIJALA MU PROMENA

U crveno-belom dresu odigrao je 14 utakmica u svim takmičenjima

Desni bek Kristijano Pićini (30) bio je u Crvenoj zvezdi u periodu od zime 2022. godine do leta kada je raskinuo sporazuno ugovor sa crveno-belima.

Italijan je odigrao samo 14 utakmica u svim takmičenjima, a u septembru je kao slobodan igrač otišao u Magdeburg, nemačkog drugoligaša.

Kristijano Pićini (desno) na večitom derbiju
Kristijano Pićini (desno) na večitom derbijufoto: @Starsport/Srđan Stevanović

Momak iz Firence trenutno igra štopera, a u nedelju je postigao dva gola u pobedi svog tima na gostovanju Nirnbergu - 2:1.

Pićini je pogodio prvo u 58. minutu, a sedam minuta kasnije domaćin dolazi do izjednačenja u 65. minutu autogolom golmana Rajmana.

Kristijano je postao heroj pošto je u 76. minutu bio precizan sa penala.

Italijan je ove sezone u Cvajti odigrao šest utakmica, upisao je tri pogotka i jednu asistenciju.