MINIMALAC JUNAJTEDA NA OLD TRAFORDU: Rašford jubilarac, ali da nije bilo De Hee...
Mančester junajted - Vest hem, Foto: ANDREW YATES/EPA

premijer liga!

Golman spasio Junajted u finišu meča sa Vest Hemom

Objavljeno: 19:20h

Fudbaleri Mančester junajteda su slavili na Old Trafordu protiv Vest Hema sa 1:0 (1:0).

Bio je to sedmi trijumf "crvenih đavola" kojim su skočili na petu poziciju, dok je Vest Hem pretrpeo sedmi poraz od starta sezone.

Bila je to prilično tvrda utakmica, Junajted je strpljivo morao da traži pukotinu u odbrani gostiju i pronašao je u 38. minutu.

Kristijan Eriksen je sjajno centrirao pred gol, Markus Rašford je sjajno skočio i zakucao loptu glavom pod prečku.

Bio je to jubilarni, 100. pogodak Rašforda u dresu Junajteda, ispostavilo se i pobedonosni.

Finiš meča protekao u znaku Davida de Hee.

Španac, kog neće biti na Mundijalu u Kataru u dresu Španije u 82. i 83. minutu je sačuvao pobedu svom timu.

Prvi put kada je posle sjajnog udarca Antonija vrhom prstiju izbio loptu iznad prečke, a potom minut kasnije posle udarca Kurta Zume glavom.

Junajted je u 86. minutu imao veliku šansu, Fred je pogodio stativu.