ZVEZDINI KLINCI STIGLI MINUS DVA U HOLANDIJI! Gol i asistencija Jovana Mijatovića (VIDEO)
Omladinci Crvene zvezde posle utakmice u Holandiji, Foto: FOTO: FK Crvena zvezda

U19 LIGA ŠAMPIONA

AZ vodio 2:0 posle 29 minuta igre, a crveno-beli se vratili na krilima novog napadača seniorskog tima

Objavljeno: 20:48h

Omladinci Crvene zvezde remizirali su 2:2 u Alkmaru protiv holandskog AZ-a u prvoj utakmici drugog gola U19 Lige šampiona.

Domaćin je dominirao u prvom poluvremenu, na isteku pola sata igre imao je 2:0 golovima Ernesta Pokua u devetom i Džejdena Adaija u 29. minutu.

Detalj sa utakmice AZ Alkmara i Crvene zvezde
Detalj sa utakmice AZ Alkmara i Crvene zvezdefoto: FOTO: FK Crvena zvezda

Asistencije Luisa Šutena prvi je poništio novi senior crveno-belih Jovan Mijatović u 48. minutu posle pasa Stojsavljevića.

Na sedam minuta pre kraja, Jovan Mijatović ponovo je bio u centru pažnje, ovoga puta kao asistent za pogodak Vukićevića.

Revanš je 2. novembra u Beogradu na stadionu Voždovca.