SERGEJEV LACIO NANEO PRVI PORAZ ATALANTI: Nebesko-plavi pokorili Bergamo, a Napoli Rim (VIDEO)
Slavlje igrača Lacija sa navijačima, Foto: EPA/PAOLO MAGNI

SERIJA A, 11 KOLO

Milinković-Savić i društvo naneli prvi poraz "Boginji provincije", dok izabranici Lućana Spaletija i dalje ne znaju za neuspeh

Pala je i Atalanta! Posle šest pobeda i tri remija, klub iz Bergama tek u 11. kolu Serije A doživeo je prvi poraz, a dželat je Lacio sa rezultatom 2:0.

Sergej Milinković-Savić predvodio je goste do trijumfa i igrao je celu utakmicu, a u 88. minutu dobio je žuti karton.

Strelci golova za nebesko-plave bili su Matija Zakanji u 10. i Felipe Anderson u 52. minutu.

Sa druge strane, Napoli sada ostaje jedini neporaženi klub u italijanskom prvenstvu i zadržao je prvo mesto sa 29 bodova, tri više od Milana.

Do devetog trijumfa uz dva remija koje imaju četa Lućana Spaletija stigla je u Rimu protiv Rome i to minimalnim rezultatom - 1:0.

Odlučio je Viktor Osimen u 80. minutu, a dva minuta kasnije u igru je ušao Nemanja Matić, dok je Mile Svilar susret presedeo na klupi.