GOLOVI PADALI POSLE PREKIDA! Susret u Bačkoj Topoli završen bez pobednika! (VIDEO)
Fudbaleri TSC-a, Foto: Starsport©

SUPERLIGA SRBIJE, 16. KOLO

Poveo je TSC pogotkom Petra Ratkova, da bi izjednačenje Čukaričkom doneo Uroš Drezgić

Objavljeno: 00:58h

Fudbaleri TSC-a i Čukaričkog odigrali su u Bačkoj Topoli nerešeno 1:1, u meču 16. kola Superlige Srbije.

Od samog starta viđena je prava evropska utakmica, koju su međutim, odlučili prekidi. TSC je u prvom poluvremenu došao do gola nakon kornera, dok je Čukarički u drugom na isti način došao do izjednačenja.

Poveo je domaći tim pogotkom Petra Ratkova u 25. minutu, da bi izjednačenje Čukaričkom doneo Uroš Drezgić golom u 50. minutu.

U narednom kolu, TSC će gostovati Javoru, dok će Čukarički dočekati Novi Pazar.