PIKSI JE OVO ČEKAO: Poznato stanje Jovićeve povrede!
Luka Jović (levo), Foto: EPA/CLAUDIO GIOVANNINI

uoči mundijala

Reprezentativac Srbije je na utakmici Fiorentine i Lećea teren napustio u sedmom minutu

Fiorentina i Leće remizirali su 1:1 u 10. kolu Serije A, ali su se svi navijači Srbije zabrinuli kada je Luka Jović napustio teren u sedmom minutu.

Naš napadač izašao je iz igre zbog povrede, ali je čak bio "napadnut" od Vinćenca Italijana, trenera svog kluba.

Luka Jović (levo)
Luka Jović (levo)foto: EPA/Claudio Giovannini

Naravno, pristalice "orlova" zabrinule su se jer Svetsko prvenstvo u Kataru počinje 20. novembra, a sve više fudbalera se povređuje.

Ipak, razloga za brigu nema pošto su "ljubičasti" potvrdili da Luka nema povredu mišića i da će biti u konkurenciji na narednim utakmicama.

Aleksa Terzić i Luka Jović
Aleksa Terzić i Luka Jovićfoto: Ian Jacobs / Alamy / Alamy / Profimedia

Jović ipak ima problem, ali manji sa kukom i postoji velika šansa da ne zaigra protiv Intera u subotu (20.45), a više detalja znaće se do početka meča.

Srbin je ove sezone u dresu "viole" odigrao 15 duela u svim takmičenjima i postigao tri gola.