GOLČINA NEMANJE RADONJIĆA RASPAMETILA ITALIJANE! Šta će reći Piksi kada vidi ovo! (VIDEO)
Nemanja Radonjić, Foto: Starsport©

bomba!

Majstorija srpskog reprezentativca u Kupu Italije

Objavljeno: 22:31h

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić i fudbaler Torina, pokazao sav svoj potenicijal i zbog čega Piksi, ali i cela Srbija obožavaju da ide njegove majstorije. Ovoga puta čaroliju je pokazao u meču protiv Citadele u šesnaestini finala Kupa Italije.

Dobio je loptu od Vlašića, a onda je sam krenuo ka golu, ali se namestio na 30 metara od gola i opalio levom nogom. Ova "bomba" je završila u gornjem levom uglu gola Citadele, a golman je samo pogledom ispratio ovaj udarac. U drugom poluvremenu je i Pelegrini doneo novi gol, pa je prednost od 55. minuta bila 2:0 za Torino. Očekivano se na golu našao Vanja Milinković-Savić, dok je kao zadnji vezni, a sa desetkom na leđima zaigrao od početka i Saša Lukić.