NAJBRŽI HET-TRIK U ISTORIJI LIGE ŠAMPIONA ISPISAN JE DANAS!
Mohamed Salah je vlasnik novog rekorda!, Foto: instagram/goalpersiaaa

ubitačan!

Salah je do het-trika stigao sa šest minuta i 12 sekundi

Fudbaleri Liverpula savladali su Rendžers rezultatom 7:1, a meč je obeležio rezervista Mohamed Salah.

Egipatski krilni napadač je u igru ušao 68. minutu pri rezultatu 3:1 za njegovu ekipu na "Ajbroksu" i do kraja je uspeo da postigne tri pogotka za rekordno vreme.

SALAH OBNOVIO PRAVOSLAVNU CRKVU KOJA JE IZGORELA! Umrlo je 40 ljudi, FUDBALER NAJOSEĆAJNIJI ČOVEK!

Salah je do het-trika stigao sa šest minuta i 12 sekundi i na taj način oborio rekord Bafetimbi Gomesa iz 2011. godine kada je francuskom napadaču i tadašnjem članu Liona bilo potrebno osam minuta da dođe do istog učinka u pobedi protiv Dinama iz Zagreba rezultatom 7:1.

Fudbaler Liverpula je ujedno stigao do 38. gola u kontinentalnom takmičenju za taj klub i niti jedan drugi fudbaler nije postigao više golova za nekog od engleskih predstavnika u Ligi šampiona.