DŽEKO PREKINUO INTEROV LOŠ NIZ REZULTATA: Inzagijeva klupa se više ne drma!
Džeko junak Intera, Foto: EPA/Elisabetta Baracchi

serija A 9. kolo

Fudbaleri Intera pobedili su danas u gostima ekipu Sasuola sa 2:1, u utakmici devetog kola italijanske Serije A.

Inter je prekinuo niz od dva poraza i posle petog trijumfa u šampionatu zauzima sedmo mesto na tabeli sa 15 bodova, dok je Sasuolo deveti sa tri boda manje.

Edin Džeko je doveo Inter u vodjstvo u 44. minutu, izjednačio je Davide Fratesi u 60. minutu, da bi Džeko svojim drugim golom na meču u 75. minutu doneo pobedu i sva tri boda gostujućem timu.

Fudbaleri Intera će u narednom kolu Serije A dočekati Salernitanu, dok će Sasuolo gostovati Atalanti.