KRALJEVI POVEĆALI RAZLIKU: Barsa kiksnula, Jovetić nedovoljan Sevilji, Real grabi ka tituli! (VIDEO)

primera, 20. kolo

Deljenje nepravde u Andaluziji

Gotov je ceo nedeljni program španske Primere! Ostaje samo još utakmica Las Palmas - Valensija koja se igra u ponedeljak.

Fudbaleri Betisa i Barselone odigrali su nerešeno 1:1 u utakmici 20. kola španske Primere, dok su koji sat kasnije igrači Sevilje poraženi sa 3:1 u gostima Espanjolu. Atletik Bilbao je slavio sa 2:1 nad Sporting Hihonom, dok je Real Madrid sa 3:0 slavio protiv najprijatnijeg iznenađenja sezone Real Sosijedada!

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Barselona je, posle šestog remija od početka sezone, druga na tabeli Primere sa 42 boda, odnosno ima bod manje od Real Madrida koji ima dva meča manje.

Na drugoj strani, Betis je na 13. poziciji sa 23 boda.

Betis je poveo na današnjoj utakmici golom Aleksa Alegrija u 75. minutu, a izjednačenje i bod Barseloni doneo je Luis Suares u 90. minutu na asistenciju Lionela Mesija.