Liverpul popio šamar na sred Enfilda, engleski drugoligaš slavi nadrealnu pobedu! (VIDEO)

fa kup, 1/16 finala

Crveni šokirani pred svojim navijačima
Objavljeno: 18:33h

Fudbaleri engleskog drugoligaša Vulverhemptona plasirali su se u osminu finala FA kupa, pošto su u gostima pobedili favorizovani Liverpul sa 2:1.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Vulverhempton je poveo već u prvom minutu golom Ričarda Stirmana, a vođstvo je udvostručio Andreas Vajman u 41. minutu.

Oba puta asistirao je Helder Košta. Jedini gol za Liverpul postigao je Divok Origi u 86. minutu.

Trener Liverpula Jirgen Klop izveo je rezervni sastav, u drugom poluvremenu uveo je Kutinja, Danijela Staridža i Emrea Džana, ali "crveni" nisu uspeli da preokrenu rezultat.