OVAJ UDINEZE JE SPREMAN ZA VELIKA DELA: Verona je ostala u neverici, crno-beli se popeli na treće mesto Serije A!
Fudbaleri Udinezea, Foto: EPA/Emanuele Pennacchio

serija A 8. kolo

Fudbaleri Udinezea pobedili su večeras u gostima Veronu sa 2:1, u meču osmog kola italijanske Serije A.

Povela je Verona golom Džoša Dojga u 23. minutu, da bi izjednačenje i preokret Udinezeu doneli golovima Beto u 70. i Jaka Bijol u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Udineze je zabeležio šestu pobedu u prvenstvu i sa 19 bodova se nalazi na trećem mestu, a Verona je na 18. poziciji sa pet bodova.

U narednom kolu, Verona će gostovati Salernitani, dok će Udineze dočekati Atalantu.