Četiri komada na jednoj utakmici: Novi Levandovski igra u drugoj nemačkoj ligi! (VIDEO)

nemačka - raj za golgetere

U poslednjoj utakmici druge nemačke lige, Sankt Pauli pobedio je Dizeldorf rezultatom 4:0, a Lenart Taj postigao je sve golove na ovom meču

Nije česta prilika da vidimo da igrač postigne četiri ili više pogotka na jednoj utakmici. Ipak, u poslednje vreme bili smo svedoci da se to dogodilo više od jednom. Naime, u poslednjoj utakmici druge nemačke lige, Sankt Pauli pobedio je Dizeldorf rezultatom 4:0, a Lenart Taj postigao je sve golove na ovoj utakmici. Sjajni napadač pogađao je u 12, 22, 69 i 85. minutu. Podsećamo vas da smo još veće čudo videli u septembru kada je Robert Levandovski postigao pet golova za osam minuta. (Espreso.co.rs)