SRBI U NEVERICI GLEDALI! Pogledajte NEVIĐENU GLUPOST golmana Fiorentine! (VIDEO)
Neviđen kiks golmana Fiorentine, Foto: Twitter/printscreen

bruka!

Golini poklonio gol Bašakšehiru

Fudbaleri Fiorentine su doživeli težak poraz u meču drugog kola Lige konferencije na gostovanju turskom Bašakšehiru sa 3:0.

Bila je Viola oslabljena u tom meču neigranjem Nikole Milenkovića zbog povrede, dok je srpski napadač Luka Jović ušao je u igru početkom drugog poluvremena, ali nije uspeo da ostvari značajniji učinak.

A svu pažnju na sebe, u ovom duelu, uzeo je golman Pjerluiđi Golini.

Igrao se 71. minut, a rezultat je u tom trenutku bio 1:0, pa je "viola" još uvek imala čemu da se nada. Ali, baš tada, usledio je neshvatljiv potez golmana.

Naime, igrač Fiorentine vratio je loptu svom golmanu sa pola terena, a Golini koji je tada bio van šesnaesterca, rešio je da se pougrava loptom, što je iskoristio igrač Bašakšehira Gurler, došao do lopte i postigao svoj drugi pogodak.

Italijanski čuvar mreže je tada signalizirao sudiji da je fauliran, ali se arbitar nije oglašavao.

Neće biti lako Fiorentini u nastavku takmičenja.