VELIKE POHVALE ZA STRAHINJU PAVLOVIĆA: Austrijski klub uporedio bivšeg fudbalera Partizana sa legendom Mančestera!
Strahinja Pavlović u duelu sa Žiruom, Foto: EPA/Christian Bruna

vidiš li piksi ovo

Pavlović je odigao čitav meč za svoj tim

Fudbaleri Salcburga uspeli su da se neporaženi vrate iz Londona, gde su u sredu veče, u okviru 2. kola Lige šampiona, odigrali 1:1 sa Čelsijem!

A sudeći po reakciji na društvenim mrežama, austrijski klub je i te kako zadovoljan partijom srpskog reprezentativca Strahinje Pavlovića kog su nazvali "Novi Nemanja Vidić."

Pavlović je odigao čitav meč za svoj tim i uspeo je u 77. minutu da zaradi žuti karton. Inače, Čelsi je poveo u 48. minutu preko Rahima Sterlinga, da bi Okafor u 75. izjednačio u 75. za konačan rezultat.

Pavlović je i na prethodnoj utakmici protiv Milana (1:1) ostavio dobar utisak, a ove sezone u domaćem šampionatu je odigrao pet utakmica i stigao je da postigne i jedan gol.