CRVENA ZVEZDA POBEDILA U LIGI ŠAMPIONA! Velika požrtvovanost uprkos igraču manje na terenu dovela do uspeha! (FOTO)
Delije, Foto: Espreso/ Miloš Dreković

važan trijumf!

Pobedonosni pogodak postigao je Luka Stojsavljević u 15. minutu

Objavljeno: 21:34h

Omladinci Crvene zvezde savladali su Omoniju u okviru omladinske Lige šampiona 1:0.

Stiče se utisak da bi ova pobeda bila znatno ubedljivija da napadač crveno-belih, Ivan Nikčević, nije isključen pred kraj prvog poluvremena, nakon nespretnog starta na golmana gostiju.

Do tog trenutka, Crvena zvezda je imala potpunu inicijativu, a prednost je ekipi Zorana Rendulića doneo Luka Stojsavljević, nakon što je natrčao na odbitak u petercu. Pre njega je Nikčević pogodio stativu nakon centaršuta, a Stojsavljević je ispravio njegov promašaj.

Omladinci Crvene zvezde

U drugom poluvremenu, fudbaleri Crvene zvezde su stajali pozadi, uspešno odbijali napade Omonije i čekali šansu iz kontra-napada. Rezultat iz 15. minuta je ostao na snazi do kraja utakmice - 1:0 za crveno-bele. Zvezdini omladinci za nešto manje od mesec dana putuju u Nikoziju, na revanš, a ukoliko prođu, čeka ih bolji iz duela AZ Alkmar - Šamrok. Jasno je da će to biti holandski predstavnik koji je u prvoj utakmici slavio sa ubedljivih 5:0.