ZVEZDA OŠTEĆENA ZA PENAL NA MARAKANI? Monako poveo, Kneževi su bili sigurni sa 11 metara, Srnić tragičar! (VIDEO)
Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport©

KATASTROFA

Objavljeno: 22:48h

Fudbaleri Monaka poveli su petnaestak minuta pre kraja meča na ''Marakani'' protiv domaće Crvene zvezde u prvom kolu Lige Evrope.

Sve se dogodilo pošto je u 74. minutu Slavoljub Srnić skrivio jedanaesterac posle centaršuta gostiju sa desne strane.

Brel Embolo je bio precizan sa bele tačke, Borjan je bio nemoćan i Monako je poveo sa 1:0, a Srnić nije mogao da zadrži suze. Ubrzo ga je trener Milojević i zamenio, a iskusni vezista je plakao i na klupi, što je i razumljivo imajući u vidu da je i protiv Makabija u plej-ofu kvalifikacija za Ligu šampiona skrivio jedanaesterac.

Deo navijača ga je ispratio zvižducima sa terena, ali sada mu je podrška najpotreebnija...

Samo nekoliko minuta kasnije u kaznenom prostoru Monaka je oboren Ben, ali glavni sudija meča nije pokazao na belu tačku.