MANČESTER NASTAVLJA USPON: Golom Fernandeša pokorili Sautempton, Ronaldo opet rezerva!
Fudbaleri Mančester junajteda slave gol Fernandeša, Foto: EPA/ Vince Mignott

premijer liga, 4. kolo

Drugom uzastopnom pobedom, Junajted se popeo na šesto mesto sa šest bodova, ali i utakmicom više

Mančester junajted je na krilima pobede nad Liverpulom u prošlom kolu, savladao Sautempton kao gost u četvrtoj rundi Premijer lige - 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Bruno Fernandeš na asistenciju Dalota, u 55. minutu.

Kristijano Ronaldo je ponovo ušao sa klupe, ali nešto ranije nego protiv Redsa. Erik ten Hag ga je ubacio u 68. minutu umesto Džejdona Sanča.

Drugom uzastopnom pobedom, Junajted se popeo na šesto mesto sa šest bodova, ali i utakmicom više od svih rivala, dok je Sautempton ostao na četiri osvojena boda.