ZDJELAR I MILAN GAJIĆ SE NISU SNAŠLI U PREMIJER LIGI! Doživeli debakl u derbiju
Saša Zdjelar veliki Partizanovac, nekadašnji kapiten crno-belih, Foto: Starsport©

prvi poraz...

Posle nekompletnog petog kola zauzimaju treće mesto sa 10 bodova

Fudbaleri Zenita savladali su rezultatom 2:1 (1:0) CSKA iz Moskve u derbiju petog kola ruske Premijer lige.

Bivši fudbaler Crvene zvezde Milan Gajić odigrao je čitav meč za Moskovljane u Sankt Peterburgu, dok je doskorašnji kapiten Partizana Saša Zđelar na teren ušao u 71. minutu umesto Kučajeva.

ZVEZDA NIKADA VIŠE NE BI BILA ŠAMPION: Saša Zdjelar zna ko bi mogao da skine crveno-bele sa trona, nema dilemu!

Zenit je poveo preko Malkoma u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, gosti iz Moskve izjednačili su pogotkom Čalova u 63. minutu iz penala, a trijumf četvorostrukom uzastopnom prvaku Rusije doneo je rezervista iz Brazila Gustavo Mantuan u 85. minutu.

Bio je ovo prvi poraz za CSKA u šampionatu, pa "armejci" posle nekompletnog petog kola zauzimaju treće mesto sa 10 bodova.

ZDJELAR IZJAVOM OBRADOVAO SVE GROBARE: Ovde svi znaju koliko volim Partizan, nikada ne bih potpisao za Spartak!

Zenit je lider šampionata sa 11 osvojenih bodova. Bod manje, kao i CSKA, ima Spartak iz Moskve koji će u nedelju (19.00) odigrati duel petog kola protiv Sočija i u slučaju trijumfa može na vrh tabele.