MENIG ŠOKIRAO "GROBARE": Nema problema, igraćemo na ISTI način kod kuće!
Kvinsi Menig, Foto: Starsport©

pa ok...

Krilni napadač Partizana, Kvinsi Menig, govorio je na konferenciji za medije nakon novog lošeg rezultata svog tima.

Fudbaleri Partizana izgubili su od AEK-a iz Larnake u prvoj utakmici 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope rezultatom 1:2.

1 / 5 Foto: Twitter/FK Partizan

Crno-beli su poveli u 18. minutu golom Meniga, činilo se da kontrolišu igru, ali su dopustili rivalu da preokrene sa dva prilično jeftino primljena gola.

- Da, mislim da prvih 30 minuta igrali smo dobro, napravili smo mnogo šansi, dali smo gol, ali smo iz prekida primili dva gola. Nismo imali završnicu, mislim da nemamo problema, igramo kući, igraćemo na isti način - rekao je Kvinsi Menig.