LUDNICA NA OLD TRAFORDU: Liverpul je bio nadomak pobede, ali - Zlatan! (FOTO) (VIDEO)

PREMIJER LIGA, 21. KOLO

Bilo je izuzetno napeto, pogotovo u završnici meča, gde su i jedni i drugi imali gol šanse za pobedu

Veliki derbi Engleske nije razočarao! Iz svega ovoga aktuelni lider Premijer lige, Čelsi, je izvukao najdeblji kraj zbog rezultata, ali kvalitetan fudbal se igrao na "Teatru snova".

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

"Đavoli" i "Crveni" su odigrali nerešeno 1:1, zahvaljujući penalu koji je skrivio Pol Pogba, a realizovao ga Džejms Milner, odnosno pogotku Zlatana Ibrahimovića deset minuta pre kraja.

IZGLEDA DA JE DO CRVENOG DRESA: Pogba u Vidićevom stilu skrivio neverovatan penal na derbiju Engleske! (VIDEO)

Francuski internacionalac je iz samo sebi znanog razloga, ili slučajno (mnogi ga brane), napravio jedanaesterac u 27. minutu, što je Majkla Olivera nateralo da pokaže na belu tačku.