PLES ZVEZDA! PSŽ osvojio prvi trofej u sezoni - pogađali Mesi, Nejmar i Ramos! (VIDEO)
Mesi i Ramos, Foto: Profimedia

RAPSODIJA PARIŽANA

Ubedljiva partija "Svetaca" u Superkupu Francuske

Objavljeno: 22:45h

Fudbaleri PSŽ-a savladali su ekipu Nanta (4:0) u utakmici Superkupa Francuske.

Više nego rutinski su savladali ekipu Nanta i već sad došli do prvog trofeja u sezoni.

Prvi gol na meču postigao je Leo Mesi u 22. minutu. Divno je bacio na pod golmana Lafonta, zaobišao ga i zatresao praznu mrežu.

U samom finišu prvog poluvremena, Nejmar je povisio na 2:0 i nagovestio da će PSŽ osvojiti još jedan domaći trofej. Perfektno je Brazilac izveo slobodan udarac i matirao nemoćnog golmana Nanta.

Lepo se i Ramos snašao kada je u 57. minutu petom ubacio loptu u prazan gol. Konačan rezultat postavio je Nejmar koji je bio siguran sa bele tačke u 82. minutu.