DŽEFERSON OHLADIO NAVIJAČE! Radnički sekunde delile od pobede, igraće se produžeci!
Detalj sa utakmice Radnički - Gzira, Foto: Starsport©

KAKVA ŠTETA!

Regularni deo utakmice završen je nerešeno 2:2

Objavljeno: 23:40h

Fudbaleri Radničkog u Nišu dočekuju Gziru sa Malte u revanšu 2. kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Posle 2:2 na Malti, isti rezultat dogodio se i tokom 90 minuta igre u Nišu tako da će se igrati produžetci.

Radnički je primio gol u poslednjim sekundama i tako prosuo pobedu. Ponovo je Džeferson pobegao odbrani Nišlija i savladao Dujmovića.

Treba reći i to da je samo minut pre gola Gzire, Radnički imao čist zicer da postigne gol i reši sve probleme oko prolaska dalje.