Real bacio petardu, Sevilja demonstrirala silu, a Atletiko rutinski došao do bodova! (FOTO) (VIDEO)

Primera, 17. kolo!

Kristijano Ronaldo je dobio divan poklon od svoje ekipe na proslavi velikog uspeha koji je ostvario

Fudbaleri Real Madrida zadržali su šest bodova prednosti na vrhu Primere, pošto su danas na svom terenu pobedili Granadu sa 5:0 u 17. kolu takmičenja.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Real je posle 31 minuta već vodio 4:0, posle dva gola Iska i pogodaka Karima Benzeme i Kristijana Ronalda, da bi konačni rezultat postavio Kazemiro u 58. minutu. Domaći tim je posle toga imao dve dobre šanse, a gostujući jednu, ali se rezultati nije menja.