Prvi gol Atletika posle faula nad Balažicem? Oumaru izjednačio sa centra, ali je Vilijams odmah odgovorio! (VIDEO)

TRI GOLA U 5 MINUTA U BILBAOU

Neverovatan razvoj rezultata bio je u periodu od 15. - 20. minuta
Objavljeno: 21:58h

Kakvo je ovo bilo ludilo između 15. i 20. minuta na "San Mamesu". Čak tri gola su u tom periodu pala u duelu Atletik Bilbaoa I Partizana. Injaki Vilijams je iskoristio grešku Gregora Balažica koji je promašio loptu prilikom pokušaja da je izbaci iz šesnaesterca, mada su crno-beli tražili od arbitra da dosudi faul. Grčki sudija je pustio da se igra nastavi i tamnoputi napadač donosi prednost svom timu. Međutim, na odgovor Partizana se nije čekalo dugo. Samo što su krenuli sa centra Oumaru je izbegao ofsajd zamku, pokazao svoju brzinu i poravnao rezultat manje od 60 sekundi nakon vodećeg gola domaćina. Ipak, 1:1 na semaforu nije dugo stajalo, jer je posle dva minuta Vilijams postigao i svoj drugi pogodak na meču. Benjat je izbacio odbranu crno-belih jednim pravim pasom za Adurica, a on je nesebično asistirao saigraču za pogodak. (Espreso.co.rs)