Partizan je petardiran u Španiji! Bilbao ponizio šampiona Srbije! (FOTO) (VIDEO)

LIGA EVROPE, 4. kolo

Crno-beli se nisu lepo proveli na gostovanju u Baskiji
Objavljeno: 11:37h
Fudbaleri Partizana pretrpeli su ubedljiv poraz na stadionu "San Mames". Crno-beli su deklasirani u četvrtom kolu Lige Evrope od Atletik Bilbaoa sa 5:1! Ljubinka Drulovića
Primere Liga Evrope, 4. kolo:
5:1 4:1 ATLETIK BILBAO: PARTIZAN:
Printscreen flashscore
TOK UTAKMICE Kraj meča na "San Mamesu" 81. minut - GOOOL! I Elustondo se upisuje u strelce - 5:1 za Bilbao!
73. minut 73. minut 4-1 Aritz Aduriz Brilliant Goal | Athletic...
by Pewdiepie2011
71. minut - GOOOL! Bilbao uvećava prednost na 4:1. Nakon prekida najbolje se snašao Aduric.
67. minut
63. minut 55. minut 53. minut 53. minut 49. minut 46. minut Počelo je drugo poluvreme. Kraj prvog poluvremena. 45. minut 40. minut - GOOOL! Atletik vodi sa 3:1. Benjat Ečebarija maestralno iz slobodnjaka pogađa mrežu! 39. minut - Ćirković je zaradio javnu opomenu.
26. minut Partizan je ostao bez štopera. Novu povredu doživeo je Gregor Balažic, koji je na nosilima napustio igru. Zamenio ga je Lazar Ćirković. 19. minut . GOOOL! Odmah novi preokret! Injaki Vilijams donosi novu prednost Bilbaou!
17. minut - GOOOL! Izjednačenje Partizanu donosi Abubakar Oumaru, koji vešto koristi svoju brzinu.
16. minut - GOOOL! Bilbao vodi sa 1:0. Strelac za domaćina je bio Injaki Vilijams, Svemu je prethodilo to da je Balažic promašio loptu prilikom intervencije. 9. minut 1. minut Grobari kače zastave na "San Mamesu".
Baskijci su poželeli dobrodošlicu svim srpskim navijačima:
Partizan će nastupiti u postavi: Kljajić, Vulićević, Balažic, Subić, Fabrisio, Jevtović, Babović, Grbić, Lukić, Stevanović, Oumaru.
Bilbao i Partizan nisu ista klasa: Španci odneli sva tri boda iz Beograda! (FOTO) (VIDEO)
O MEČU Ljubinko Drulović Golmani: Vezni igrači: Napadači: