LUDA UTAKMICA SERIJE A - Sedam golova - SMS strelac! Neverovatan preokret! (VIDEO)
Sergej Milinković Savić, Foto: Epa/ FABIO FAGIOLINI

serija a

Fudbaleri Lacija pobedili su Speciju rezultatom 4:3 u utakmici 35. kola italijanske Serije A.

Objavljeno: 23:20h

Spektakularna utakmica završena je posle velikog preokreta i pobede Lacija nad Specijom u gostima, rezultatom 4:3.

Prvi gol je postignut već u 9. minutu kada je Amijan na asistenciju Hristova matirao golmana Lacija i Specija se rano radovala.

Njihova prednost je trajala do 33. minuta, kada je Ćiro Imobile sa bele tačke doneo izjednačenje, ali je Specija zahvaljujući Agudelu od 35. minuta ponovo imala prednost i na semaforu je stajalo 2:1.

Odmah na startu drugog poluvremena je Lacio izjednačio autogolom Provedela, da bi Petko Hristov posle asistencije upisao i gol, pošto je u 56. minutu poentirao za 3:2.

Izjednačenje Laciju doneo je srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić u 68. minutu utakmice, da bi se Aćerbi u 90. minutu postarao da se upotpuni preokret i da Lacio osvoji sva tri boda.

Nedelja: 12.30 Juventus – Venecija 15.00 Milan – Fiorentina 15.00 Empoli – Torino 18.00 Udinese – Inter 20.45 Roma – Bolonja