Arsenalova sramota u Minhenu, fešta golova u Rimu i Olimpijakosov  preokret u Atini! (FOTO) (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA 4. KOLO

Arsenalova sramota u Minhenu, fešta golova u Rimu i Olimpijakosov preokret u Atini! (FOTO) (VIDEO)

Bavarci sa pet komada ispratili londonski tim*Novo ludilo na utakmici između Rome i Bajerna*Olimpijakos blizu nokaut faze, gde se Zenit već plasirao
Objavljeno: 23:18h
U utorak uveče odigrano je osam utakmica četvrtog kola grupne faze Lige šampiona
, a postignuto je čak 27 golova. Ponovo je viđeno mnogo uzbuđenja širom Evrope, a prolazak u nokaut fazu obezbedio je samo Zenit. Majstorija tamnoputog Austrijanca: Alaba levicom probušio Čeha! (VIDEO)
U derbiju ovog kola, odnosno utakmica koja je trebalo da predstavlja derbi, Bajern Minhen je bukvalno demolirao Arsenal rezultatom 4:1 . Sve je bilo jasno već u prvom poluvremenu, koje su Bavarci golovima Levandovskog, Miler i Alabe rešili u svoju korist rezultatom 3:0. U drugoj utakmici ove grupe,
Olimpijakos je posle preokreta savladao Dinamo Zagreb u Atini rezultatom 2:1. Možete li Ter Štegena da zamislite kao desnog beka? (VIDEO)
Fudbaleri Zenita zabeležili su i četvrtu pobedu u isto toliko mečeva u Ligi šampiona i obezbedili prolazak u narednu rundu takmičenja
. Ruska ekipa slavila je u Lionu rezultatom 2:0. U drugoj utakmici ove grupe, Gent je ostvario prvu pobedu pobedivši Valensiju minimalnim rezultatom. Za belgijski tim, 90 minuta je igrao Stefan Mitrović. Ni Ćabi Alonso nije ono što je bio: Umesto lopte šutnuo korner zastavicu! (VIDEO)
B arselona je bez većih problema savladala BATE Borisov (Mladenović i Milunović igrali 90 minuta) rezultatom 3:0, a u drugoj utakmici ove grupe viđen je festival golova. Roma je posle samo 29. minuta imala 2:0 protiv Bajer Leverkuzena, ali je u perodu od 46. - 52. minuta izgubila to vođstvo. Ipak, 10 minuta pre kraja italijanska ekipa je ipak stigla do pobedonosnog gola.
Porto sigurno korača ka osmini finala. Portugalski tim je slavio protiv Makabija u Izraelu rezultatom 3:1 , a Predrag Rajković ponovo ništa nije mogao da učini za svoj tim. U drugoj utakmici ove grupe, Čelsi je posle velike muke stigao do sva tri boda protiv Dinama iz Kijeva. Nemanja Matić na terenu je proveo sve vreme. Spektakularna koreografija GATE 7 u Pireju: Grb Zvezde i Delija dočekao Hrvate! (FOTO)
Liga šampiona, 4. kolo Grupa E: 3:0 3:2 Grupa F: 5:1 1:1 Grupa G: 2:1 1:3 Grupa H: 1:0 0:2
TOK UTAKMICA Sve utakmice su završene. 90. minut - Olimpijakos stiže do pogotka možda vrednog i prolaska u nokaut fazu! Strelac je ponovo Felipe Pardo.
89. minut - Bajern Minhen stiže i do petog pogotka. Novi gol Tomasa Milera.
83. minut - Barselona stiže do 3:0, strelac je ponovo Nejmar! U istom minutu i Čelsi stiže do novog vođstva. Vilijan je heroj Londona.
81. minut - Roma ponovo vodi. Strelac za rimsku ekipu bio Miralem Pjanić sa penala, a tom prilikom je i Toprak dobio crveni karton.
78. minut - Dinamo Kijev stiže do izjednačenja u Londonu. Mnogo bitan pogodak za ukrajinsku ekipu postigao je Dragović. On je na ovom meču jedini pogađao mreže.
75. minut - Makabi stiže do prvog pogotka u Ligi šampiona. Strelac je Zahavi iz penala.
72. minut - Porto stiže i do trećeg pogotka protiv Makabija. Strelac je Lajun.
70. minut - Arsenal stiže do počasnog pogotka u Minhenu. Olivije Žiru spasava koliko toliko čast engleskog tima. Ni Ćabi Alonso nije ono što je bio: Umesto lopte šutnuo korner zastavicu! (VIDEO)
66. minut - Olimpijakos je uspeo da stigne do izjednačenja protiv Dinama. Strelac gola je Felipe Pardo.
60. minut - Barselona je stigla do 2:0 protiv BATE Borisova. Pogodak je postigao Luis Suarez.
58. minut - Zenit je povećao prednost u Francuskoj. Strelac gola je ponovo Artur Dzuba.
55. minut - Olimpijakos je imao šansu da dođe do izjednačenja, ali je Fortunis promašio penal. Majstorija tamnoputog Austrijanca: Alaba levicom probušio Čeha! (VIDEO)
54. minut - Bajern povećava prednost na 4:0. Strelac je Arjen Roben.
52. minut - Šok u Rimu! Leverkuzen stiže do 2:2 posle samo sedam minuta igre u drugom poluvremenu. Strelac je Ćičerito.
50. minut - Porto obezbeđuje nova tri boda u Izraelu. Strelac je Andre.
49. minut - Gent vodi protiv Valensije. Siguran izvođač penala bio je Kums.
46. minut - Prvi pogodak u drugom poluvremenu pao je u Rimu, gde je Bajer Leverkuzen smanjio prednosr Rome, preko Mehmedija.
Počela su druga poluvremena. Kraj prvih poluvremena! 43. minut - Auuuu kakav gol je postigao David Alaba. Zaista fenomenalan udarac za 3:0 Bajern Minhena protiv Arsenala!!!
Spektakularna koreografija GATE 7 u Pireju: Grb Zvezde i Delija dočekao Hrvate! (FOTO) 34. minut - Čelsi dolazi do vođstva protiv Dinamo Kijeva. Autogol postigao je Dragović.
30. minut - Evo gola i Kamp Nou. Barselona preko Nejmara, koji je bio siguran sa penala, dolazi do prednosti.
29. minut - I Roma dolazi do 2:0! Drugi pogodak za italijansku ekipu je postigao Edin Džeko.
28. minut - Tomas Miler ponovo postiže karakterističan pogodak za njega i povećava prednost Bajern Minhena protiv Arsenala.
26. minut - I Zenit je poveo u Lionu. Strelac za rusku ekipu bio je Artem Dzuba.
22. minut - Dinamo Zagreb je šokirao Atinu. Zagrepčani vode protiv Olimpijakosa pogotkom Armina Hodžića.
20. minut - Predrag Rajković po 9. put je savladan u Ligi šampiona. Ovoga puta gol je postigao fudbaler Porta, Kristijan Teljo.
11. minut - Arsenal je uspeo da postigne pogodak u Minhenu, ali je on opravdano poništen zbog igranja rukom.
10. minut - Bajern Minhen vodi protiv Arsenala. Odličan centaršut Alkantare iskoristio je Robert Levandovski.
2. minut - Evo i prvog gola. Fudbaleri Rome vode protiv Bajer Leverkuzena pogotkom Mohameda Salaha.
17:30
16:45 Skandal u Madridu pred utakmicu sa PSŽ-om: Perez udario Ronaldu šamar! (VIDEO)
Printscreen/Youtube/beIN SPORTS Espana
16:30 - Pomalo tužna scena na "Old Trafordu".
15:50 - Pojavila se vest koja kaže da je jedan od najboljih fudbalera današnjice Kristijano Ronaldo Mančester junajted bio brži i konkretniji u njegovom dovođenju 8 miliona evra više od "crvenih".
15:20 Zanimljiv podatak pred utakmicu Čelsija i Dinamo Kijeva
15:00 Svi mečevi dana počinju u istom terminu 20.45.
Printscreen/Flashscore.com
14:20 Reala i Pari Sen Žermena u utorak, sreda je u znaku ovog meča.
13:30 - Podsetite se šta se sve događalo prvog dana četvrtog kola Lige šampiona.
12:40 Jedan čovek je došao u London i ponudio Romanu Abramoviču nešto što se ne odbija!
Reuters
11:30 Napadač Real Madrida, Karim Benzema završio je u zatvoru!
10:26 Na društvenim mrežama se pojavila fotografija najpoznatijeg vođe navijača Crvene zvezde sa dresom Dinama iz Zagreba u Atini
10:00 Glavna vest je svakako da su umalo stradali ni krivi, ni dužni Crnogorci koje su fanatikosi Olimpijakosa zamenili sa Bed Blu Bojsima i zapalili taksi u kome su se nalazili