TRILER U ROTERDAMU: Kiša golova u duelu Fejenorda i Slavije, Česi za razliku od Partizana im našli slabe tačke!
Fejenord protiv Slavije, Foto: EPA/Maurice van Steen

liga konferencija četvrtfinale prva utakmica

Ovaj rezultat više odgovara Slaviji pred revanš

Fudbaleri Fejenorda i Slavije iz Praga odigrali su nerešeno 3:3 u prvom meču četvrtfinala Lige konferencija.

Neverovatan meč smo gledali u Roterdamu gde je konačan rezultat postavljen tek u 95. minutu. Sudija je nadoknadio četiri, ali je dopustio češkoj ekipi da izvede poslednji korner.

Usledila je prava pometnja u šesnaestercu Fejenorda, a lopta je nakon udarca njegovog saigrača stigla do Traorea koji je sa peterca šutirao petom i nekako ugurao loptu u mrežu.

Samo 10-ak minuta pre toga je Orkun Kokču doveo Holanđane po drugi put u vođstvo na meču i činilo se da će to bitii i konačan rezultat, ali nije se saglasio 33-godišnji fudbaler iz Obale Slonovače.

1 / 4 Foto: EPA/Maurice van Steen

Na ovom meču je svoj golgeterski učinak poboljšao Luis Sinistera koji je postigao gol na poslednjih pet od šest utakmica. U strelce se nije upisao samo u jednom meču protiv Partizana, iako se mora priznati da im je uprkos tome pravio probleme.

Ovaj rezultat više odgovara Slaviji pred revanš, ali će i u domovini morati da postignu makar jedan gol za prolaz s obzirom na to da pravilo gola u gostima više ne postoji.