Imamo li najluđi preokret sezone? Ovo više nije Serija A, ovo je liga za dominaciju Srba! (VIDEO)

Šokantan meč u Đenovi, Lacijali sigurni protiv Fiorentine
Objavljeno: 23:16h

Fudbaleri Đenove nisu uspeli da na svom terenu savladaju jedan od najslabijih timova Serije A Palermo, iako su Nikola Ninković i Darko Lazović pružili dobre partije.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Gosti sa Sicilije su šokirali pobedom rezultatom 4:3, iako je domaćin vodio do 88. minuta!

Sve je počelo dobro po "Grifone". Igrao se četvrti minut kada je Simeone postigao pogodak, da bi na 1:1 izjednačio Kvaison u 42. minutu.

Sin legendarnog Ćola Simeone je vratio svoj tim u prednost u 75. minutu, da bi osam minuta kasnije asistirao fenomenalnom Džigiju koji je potom glavom smestio loptu u mrežu.

Četiri minuta kasnije na 3:2 smanjuje Goldaniga, da bi pravi šok usledio u 88. minutu kada je izjednačio Rispoli.