Za njih je Večiti derbi El Klasiko: Užasna utakmica na Poljudu, ali je ipak pao gol u sudijskoj nadoknadi! (VIDEO)

HNL liga, 20. kolo!

Navijači na jednom od najlepših balkanskih stadiona baš nisu imali šta da vide...
Objavljeno: 19:47h

U 20. kolu HNL-a na programu je bio najveći derbi hrvatskog fudbala. Hajduk je na svom Poljudu ugostio zagrebački Dinamo, a utakmica je završena rezulatom 0:1.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Jedini gol na meču pao je u trećem minutu sudijske nadoknade, postigao ga je Alžirac El Arbi Sudani.

'Bili' su derbi završili sa igračem manje, pošto je u 97. minutu crveni karton dobiio Lorenco Šimić.

UBIJ SRBINA! Torcida rasističkim porukama stavila do znanja šta misli o nama i Regionalnoj ligi! (FOTO)

Gosti su bili za klasu bolji rival na terenu, osetno više imali loptu u svom posedu, uputili ček devet udaraca u okvir gola rivala, naspram samo jednog Hajduka. Golman domaćina Stipica je bio na dobrom putu da izraste u junaka derbija, ali mu je Sudani "skinuo krunu".

Aktuelni hrvatski šampion je ovom pobedom prišao vodećoj Rijeci na tri boda zaostatka, ali lider danas na ima priliku da se vrati na plus šest ukoliko savlada Istru iz Pule na svom stadionu!