SVE SE PROMENILO U SEKUNDI! Fudbaleri morali da BEŽE sa terena! (VIDEO)
Bežanje od pljuska, Foto: youtube/Prva liga Srbije

prva liga srbije

Fudbaleri Timoka i Grafičara sastali su se u Zaječaru u okviru 29. kola Prve lige Srbije, a meč tih ekipa prekinut je u jednom trenutku.

Igrao se 18. minut susreta kada su fudbaleri oba tima morali da pobegnu sa terena zbog nevremena i zaklon potraže u tunelu i svlačionicama.

Nevreme koje je u subotu pogodilo Zaječar prekinulo je fudbalsku utakmicu u kojoj je domaći tim kasnije upisao pobedu minimalnim rezultatom (1:0).

Pomenuti događaj počinje nešto posle minuta na snimku.

Zvanično, prekid utakmice trajao je osam minuta i nakon njega meč je odigran normalno. Drugih problema nije bilo, a nakon što je kiša prestala domaći tim je upisao prvu pobedu na svom terenu posle pola godine. golom Božovića u finišu prvog dela meča.