REAL U FINALU: Davali golove u nadoknadi, a opet je korišćena i gol tehnologija! (FOTO) (VIDEO)

pobedili Ameriku

Pogocima Benzeme i Ronalda u poslednjim trenucima prvog i drugog poluvremena šampion Evrope izborio duel za trofej protiv Kašime
Objavljeno: 15:59h

Real Madrid je u finalu Svetskog klupskog prvenstva u fudbalu pošto je u polufinalu šampion Evrope bio bolji od meksičke Amerike 2:0.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

"Kraljevski klub" je rutinski savladao prvaka Severne i Srednje Amerike pogocima u zaustavnom vremenu prvog i drugog poluvremena, a strelci su bili Karim Benzema i Kristijano Ronaldo.

Francuski napadač je u prvom minutu nadoknade prvog dela igre iskoristio dobru asistenciju Tonija Krosa i matirao golmana.