Real i Siti se plasirali u nokaut rundu, Šahtjor pregazio Malme, Juveu samo bod! (VIDEO)

LIGA ŠAMPIONA, 4. KOLO

Odigrano je prvih osam utakmica u četvrtom kolu Lige šampiona, a pobede su odneli Real, Benfika, PSV, Siti i Šahtjor
Objavljeno: 23:14h
Liga šampiona do četvrtog kola
prvi mečevi u utorak veče su završeni. Postignuto je manje golova nego inače, "svega" 16 osam mečeva,
Pukla tikva na Bernabeu: David Luiz otvorio glavu Isku! (FOTO) Nije bitno u kom dresu igra, Di Mariji prija Bernabeu! (VIDEO) Real Madrid Pari Sen Žermen
u 35. minutu mrežu je pogodio Naćo Fernandez.
Borusija Menhegladbah i Juventus su odigrali nerešeno 1:1 bez golova sa Atletiko Madridom.
Mančester junajted je zahvaljujući Vejnu Runiju u finišu meča došao do pobede nad nezgodnim moskovskim CSKA Galatasarajom i ipak na kraju uspela da izvuče tri boda (2:1).
PSV je došao do druge pobede u Ligi šampiona, ovog puta nad Volfsburgom od 2:0 Mančester siti demonstrirao silu u Sevilji (1:3).
Za kraj, najefikasniji meč u prvom danu četvrtog kola je meč između Šahtjora
ukrajinski klub deklasirao Šveđane sa čak 4:0.
Liga šampiona, 4. kolo: 0:0 1:1 2:1 1:0 1:0 1:3 4:0 OVDE MOŽETE POGLEDATI KAKO JE TEKAO UTORAK U LIGI ŠAMPIONA, KAO I SVE GOLOVE SA UTAKMICA. 86. minut - GOOOOL! Luk de Jong je potvrdio drugi trijumf u Ligi šampiona, 2:0 protiv Volfsburga.
79. minut - GOOOOL! Vejn Runi dovodi Mančester "tvrdog" CSKA.
73. minut - GOOOOL! Šahtjor je po četvrti put večeras
67. minut - GOOOL! Benfika je ponovo pogodila za drugo vođstvo . Luizao je strelac.
58. minut - GOOOOL! Nije dugo trajala prednost Benfike jer je Galata izjednačila PSV je poveo protiv Volfsburga, Šahtjor trećim golom dotukao Malme.
52. minut - GOOOOL! Benfika je posle dosta muke povela protiv Galatasaraja
GOOOOL! Šahtjor povećava prednost nad Malmeom Darija Srne!
DRUGO POLUVREME Svi rezultati posle odigranog
Printscreen/Flashscore.com
obrukao Edison Kavani.
POLUVREME NA SVIM SUSRETIMA! 44. minut - GOOOOL! Juventus je stigao do izjednačenja strelac je Lihštajner. 36. minut - GOOOOL! Real Madrid golom Nača dolazi do prednosti protiv PSŽ-a pogotka u Sevilji.
29. minut - GOOOOL! Šahtjor dolazi do prednosti protiv Malmea odbrane švedskog tima, Oleksandr Gladkij.
25. minut - GOOOOL! Sevilja je smanjila prednost Sitija na 1:2, 18. minut - GOOOOL! Menhelgadbah dolazi do neočekivane prednosti Fabian Džonson! 11. minut - GOOOOOL! Siti posle tri minuta stiže i do drugog gola Fernandinjo. Neverovatna koreografija
8. minut - GOOOOL! Mančester siti dolazi do prednosti u Sevilji, Rahim Sterling. kada se gleda Liga šampiona. 2. minut
20:45 - Mečevi su počeli! 20:43 - Juventus ima
20:40 - Goleada se očekuje na utakmici između
20:35 - Derbi večeri na Santjago Bernabeu svo željno iščekuju Parizu pre dve nedelje.
18: 30
17:50 - Završen je prvi meč 4. kola između Astane i Atletiko Madrida tragičar meča jer je propustio najbolju šansu za "jorgandžije" Ovako, konačan rezultat je 0:0. 17:00 mečeve.
16:13 Atini između navijača Dinama i Olimpijakosa
15:30 najviše ostvarenih dodavanja u top 5 liga Evrope
14:44
13:00 U Atini je počelo sa haosom, pošto su navijači Olimpijakosa zapalili taksi u kome se nalazilo četvorica pripadnika Bed Blu Bojsa 12:20 na internetu se pojavio video snimak tuče navijača Sevilje koji su napali pristalice Mančester Sitija
11:15 Policija u Grčkoj je uhapsila 41 navijača Crvene zvezde 10:33
10:00
Real Madrid Pari Sen Žermen Kristijana Ronalda Zlatana Ibrahimovića 0:0 Volfzburg PSV-om Mančester junajted CSKA Zorana Tošića