LIVERPUL NASTAVLJA DA VRŠI PRITISAK NA MANČESTER SITI! Po jedan gol u oba poluvremena dovoljan za novu pobedu!

PREMIJER LIGA, 29 . KOLO

Strelci su bili Luis Dijas i Mohamed Salah

Objavljeno: 16:02h

Fudbaleri Liverpula pobedili su u gostima ekipu Brajtona sa 2:0, u utakmici 29. kola Premijer lige.

Liverpul je poveo u 19. minutu golom Luisa Dijasa, a konačnih 2:0 postavio je Mohamed Salah pogotkom sa penala u 61. minutu.

Ekipa s Enfilda je upisala 20. pobedu od početka šampionata, dok je Brajton doživeo peti vezani poraz.

Liverpul će narednu utakmicu u Premijer ligi igrati 16. marta protiv Arsenala u gostima, dok će Brajton istog dana dočekati Totenhem.