Čik da vas vidimo da pobedite Espanjol! Nestvarna serija tima iz Barselone! (VIDEO)

Primera, 15. kolo!

Bio je to čak njihov 11. meč zaredom u Primeri bez poraza! Za dubok naklon, svakako...

Fudbaleri Betisa pobedili su danas na svom terenu Atletik Bilbao sa 1:0, u 15. kolu španske Primere.Pobednički gol postigao je Ruben Kastro u 18. minutu. Betis je sada 14, sa 18 bodova, dok je Atletik sedmi, sa 23 boda. Tim iz Bilbaa mogao je pobedom da se popne na peto mesto, ali nije uspeo.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Ranije danas, Ibora je postigao het-trik za pobedu Sevilje od 3:0 nad Seltom. Pobednički tim je tako ostao na trećem mestu tabele, sa bodom manje od Barselone i sedam bodova manje od lidera Real Madrida.

U ostalim današnjim utakmicama, Espanjol je pobedio Sporting Hihon 2:1, i na taj način uspeo da ostane neporažen i na 11. utakmici zaredom! Pogotke su postigli Kaisedo i Leo Baptistao, dok je za Hihon počasni gol dao Duje Čop u drugom minutu sudijske nadoknade!

Eibar i Alaves su igrali 0:0.

Primera, 15. kolo:

Petak: Malaga - Granada 1:1 (1:0) /Kamačo 24 - Kravec 81/

Subota: Osasuna - Barselona 0:3 (0:0) /Suarez 59, Mesi 72, 90+2/

Sosijedad - Valensija 3:2 (2:1) /Vilijan Hoze 2, 24, Huanmi 90+1 - Pareho 36. penal, Bakali 90+3/

Las Palmas - Leganes 1:1 (1:0) /Livaja 21 - Gerero 76. penal/

Real Madrid - Deportivo 3:2 (0:0) /Morata 50, Marijano 84, Ramos 90+3 - Hoselu 63, 65/

Nedelja Eibar - Alaves 0:0

Selta - Sevilja 0:3 (0:0) /Ibora 51, 84, 90+2/

Espanjol - Sporting Hihon 2:1(0:0) /Kaisedo 54, Baptistao 90 - Čop 90+2/

Betis - Bilbao 1:0 (1:0) /Kastro 18/